AKADEMIA ROZWOJU

Zapraszamy do Akademii Rozwoju na specjalistyczne studia podyplomowe realizowane na kierunkach:

Wykładowcami są trenerzy, praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zajmują się prowadzeniem szkoleń i coachingiem.

Projekty realizowane wspólnie z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu i w Bydgoszczy

 

REKOMENDACJE

Wspólnie z kadrą najwyższego szczebla uczestniczyłem w szkoleniach prowadzonych przez ISD i to co mnie oczarowało, to przebudzenie, jak w książce Anthony'ego de Mello. Nikt nie lubi się budzić, jest nam wygodnie i miło, a przebudzenie nas irytuje. Jednak szkolenie ISD, którego doświadczyliśmy sprawiło, że inaczej spojrzeliśmy na zarządzanie i otoczenie biznesowe. Bardzo szybko udało nam się wspólnie przeorganizować sposób działania w przedsiębiorstwie, osiągnąć wysoki poziom komunikacji i organizacji pracy.

Sławomir Jędrzejczak (Prezes Zarządu – Fabryka Maszyn JOTES Sp. z o.o.)

 

Wybierając się na zajęcia z cyklu Akademia Trenera spodziewałem się pewnych stereotypów. Myliłem się jednak. Stosowane podczas zajęć metody „doświadczania rzeczywistości”, w pozornie lekkiej i zabawowej formie, są solidnie zbudowane na doświadczeniu i ogromnej wiedzy  merytorycznej. Twórcza atmosfera, praktyczne podejście do warsztatu trenera, elastyczność w poszukiwaniu rozwiązań – tak wspominam swój udział w zajęciach,  realizowanych przez Instytut Skutecznego Działania. Najbardziej użyteczne dla mnie – to narzędzia trenera (Co? Kiedy? Jak i dlaczego robić?). W bieżącej swoje pracy wykorzystuję to, czego się nauczyłem. Czas poświęcony na naukę – to dobra inwestycja. Nie sposób nie wspomnieć również o uczestnikach Akademii Trenera, którzy stanowili bardzo istotny element całego projektu. Ludzie, których tam poznałem to przedstawiciele różnych branż i środowisk, których połączył jeden wspólny cel: CHĘĆ ROWZWOJU! Nie ma nic przyjemniejszego niż praca wśród tak różnorodnych ludzi z taką samą motywacją.

Praktyczne zajęcia z Instytutem Skutecznego Działania ułatwiły mi poruszanie się w obszarze ubezpieczeń. Zainspirowały mnie do usystematyzowania i rozwinięcia swojego warsztatu zarządzania zespołem sprzedażowym – co bezpośrednio przełożyło się na wyniki całego unitu. Następnie zdecydowałem się na dalszy rozwój i zostałem trenerem. Dziś zarządzam zespołem trenerów. Czasami wracam do zajęć z ISD – poszukując inspiracji i rozwiązań do codziennych działań.

Michał Kędziora - Manager Zespołu Szkoleń w PZU Życie SA, Coach ICC, Trener


Zajęcia z coachingu z ISD z jednej strony pokazały mi warsztat coacha, z drugiej pozwoliły na rozwój kompetencji w obszarze zarządzania, trenerskim i osobistym. Prowadzący Mariusz Grudzień ma naturalną zdolność zjednania sobie ludzi, szybko zdobywa zaufanie, a następnie tak moderuje dyskusję, że uczestnicy sami błyskawicznie wyciągają wnioski, dążą ku zmianie i refleksji. Myślę, że studenci wyjdą odmienieni i pełni energii z zajęć prowadzonych przez ISD, a jednocześnie czas, który poświęcą na zajęcia okaże się ich najlepszą inwestycją w swój własny rozwój. Tak sobie myślę, że człowiek podczas swojego całego życia spotyka pewnie około kilku tysięcy ludzi lecz zapamiętuje z tej wielkiej masy zaledwie kilkadziesiąt osób. Chcę powiedzieć, że Mariusz na pewno znajdzie poczytne miejsce w tym małym gronie. Gorąco rekomenduję.

Zajęcia Akademii Trenera z ISD prowadzone są przez praktyka, który swój przekaz buduje na wieloletnim doświadczeniu trenerskim i coachingowym. Podawana wiedza jest uzupełnieniem praktycznych ćwiczeń odnoszących się do realnych sytuacji szkoleniowych. Od pierwszego spotkania z cyklu Akademia Trenera, moim marzeniem było inspirowanie ludzi do rozwoju, czyli prowadzenie szkoleń. No i jestem najlepszym dowodem na to, że marzenia się spełniają. Obecnie jestem trenerem i na sali szkoleniowej wykorzystuję to czego się nauczyłem podczas zajęć. Szczerze polecam zajęcia z ISD - bo są one inspirujące, zmuszające do myślenia, a przede wszystkim podnoszące kompetencje.

Kazimierz Strassberger  (Net-Pol – Coach, Trener, Konsultant)


Kiedyś wybrałem się na wycieczkę ze Szklarskiej Poręby do Pragi. Siedzieliśmy już wszyscy w autokarze kiedy przyszedł przewodnik – niepozorny człowiek lekko utykający, lekko jąkający się. Pomyślałem sobie – ale nudny facet, przyszedł bo mu kazali i chyba nie ma nic ciekawego do powiedzenia (zadziałał efekt pierwszego wrażenia). Po ok 2 godzinach jazdy i niekończącego się fantastycznego monologu przewodnika nt. wszystkiego co po drodze mijaliśmy,dotarliśmy do Pragi.  Gdy wyszliśmy z autokaru starałem się być jak najbliżej tego człowieka żeby usłyszeć wszystko co opowiadał.
Podobnie było ze szkoleniami z Mariuszem, niepozorny człowiek z ogromną wiedzą, doświadczeniem i marzeniami, lubiący dzielić się tą wiedzą w taki sposób że po 3 dniach szkolenia nasuwa się jedno pytanie graniczące ze zdziwieniem: już skończyliśmy?

Jerzy Kolejko (Doradca Finansowy EFC, Trener Biznesu)


Warsztaty z Instytutem Skutecznego Działania zainspirowały mnie do jeszcze większego położenia nacisku, na rozwój i budowanie zespołu sprzedającego ubezpieczenia.  Z tego co było  podczas zajęć, najważniejsze dla mnie były obszary: rekrutacja nowych przedstawicieli, ich wdrożenia w świat ubezpieczeń oraz stały monitoring ich rozwoju oraz efektów pracy.  Zajęcia były prowadzone przez praktyka, który zna specyfikę i realia rynku ubezpieczeniowego.

Zajęcia z ISD pokazały mi piękno i nowe horyzonty świata trenerskiego. Poza zarządzaniem zespołem, prowadzenie szkoleń stało się moją drugą pasją. Przyjemnością było uczestniczyć w zajęciach prowadzonych z jednej strony w sposób przystępny i miły,  z drugiej strony z dużą orientacją na oczekiwany rezultat. Zobaczyłam, jak można stanowczo egzekwować postawione cele, jednocześnie budując dobre, efektywne relacje z uczestnikami.  Polecam zajęcia Akademii Trenera Biznesu – to rozwój osobisty oraz użyteczna praktyka.

Kaja Kotowicz (Partner Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych – Pruszcz Gdański)


Po raz pierwszy profesjonalnie z coachingiem spotkałem się podczas warsztatów z Instytutem Skutecznego Działania. Poznałem narzędzia oraz sposoby na prowadzenie efektywnych sesji.  W efekcie zajęć, największe zmiany nastąpiły we mnie. Zmieniłem podejście do mojej pracy. Zacząłem brać większą odpowiedzialność za to, co i w jaki sposób robię, gdzie w danym momencie jestem i co może przybliżyć mnie do celu. Z większą świadomością i otwartością podchodzę do relacji z ludźmi zarówno w obszarze zawodowym jak i prywatnym. Efekty natomiast przychodzą same i są tylko kwestią konsekwencji i czasu. Wszystkim przyszłym studentom Akademii Rozwoju życzę tego samego.

Marcin Kwapiszewski  (Starszy Specjalista ds. Szkoleń - Trener, Volkswagen Bank Polska S.A.)


Gdy spotkałem się z zajęciami z cyklu Akademia Trenera realizowanymi przez Instytut Skutecznego Działania, byłem już wieloletnim trenerem wewnętrznym. Od pierwszych zajęć zorientowałem się, że jeszcze wiele mogę się nauczyć w obszarze budowania projektów szkoleniowych, metodyki prowadzenia zajęć, ciągłego uczenia się i wyciągania wniosków. Zajęcia pozwoliły mi udoskonalić mój własny warsztat trenerski. Zajęcia z ISD to dla mnie gwarancja profesjonalizmu oraz praktyczności i użyteczności. Po zajęciach wzrosła moja chęć do prowadzenia zajęć, efektywność w obszarze skuteczności moich działań, co przełożyło się na rezultaty prowadzonych przeze mnie szkoleń. Zajęcia były z jednej strony dobrą inwestycją, z drugiej strony świetną podróżą po obszarach efektywności, skuteczności i psychologii procesu uczenia.

Szkolenia z Instytutem Skutecznego Działania pozwoliły mi na spojrzenie z innej perspektywy na produkty ubezpieczeniowe. Jak można je prezentować oraz jak można je sprzedawać. Rozwinięte umiejętności wykorzystuję w swojej codziennej pracy.

Dariusz Rybiński (AXA POLSKA – koordynator ds. Rozwoju Sprzedaży)

Kontakt:
Instytut Skutecznego Działania
Szkolenia Doradztwo Coaching

ul. Grodkowska 8 lok. 33, 01-461 Warszawa
www.isd.pl; e-mail: mariusz@isd.pl
M: +48 507 165 350

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.