EXECUTIVE COACHING

Coaching traktujemy jako najwyższy etap na drodze rozwoju. Executive coaching to praca z kadrą zarządzającą nad rozwojem przedsiębiorstwa. Jest to pewnego rodzaju wyzwanie, gdyż ustawia osobę w perspektywie „do rozwoju”, a nie w perspektywie już osiągniętych celów i kompetencji (osoba konfrontuje się sama ze sobą). W procesie coachingu uczestnik coachingu rozwija swoje zasoby, pokonując wewnętrzne bariery i przekraczając ograniczenia. Stosowane metody są skoncentrowane na rozwiązaniach (w kontekście celów coachingowych), a nie na problemach. W wyniku coachingu uczestnik rozwija swoje strategie myślenia i działania. Otrzymuje wsparcie na wielu różnych poziomach: zachowań, zdolności, przekonań, wartości oraz tożsamości.

Zaletą indywidualnych sesji coachingowych jest:

  • Duża precyzja,
  • To, że coach pracuje nad wybranym, dokładnie określonym obszarem do poprawy lub udoskonalenia,
  • Szybka i trwała zmiana zachowań osoby,
  • Rozwój kompetencji osób, a przez to potencjału organizacji,
  • Odkrywanie niepoznanych jeszcze i niewykorzystanych zasobów osób, co stwarza nowe możliwości dla firmy,
  • Kontynuacja i rozwój efektów szkoleń, prowadzonych przez organizację,
  • Metoda, która nie koliduje z innymi zadaniami - terminy ustalane są w taki sposób, aby były dopasowane do codziennych zadań.

Informacje na temat projektu:
(+48) 606 479 709, e-mail: ewa@isd.pl

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.