O NAS

Nasza Misja: Rozwój I Skuteczne Działanie w każdej dziedzinie życia.
Skuteczność tworzymy poprzez dostosowanie praktycznych rozwiązań.
Główna Idea jaka nam przyświeca w codzienny działaniach to -  
WSPÓŁTWÓRZMY ŚWIAT PEŁEN MOŻLIWOŚCI.

Instytut Skutecznego Działania powstał we wrześniu 1997 r. Założycielami ISD są: Ewa Grudzień i Mariusz Grudzień.

Realizujemy szkolenia, doradztwo, konsultacje, coaching indywidualny i coaching grupowy, imprezy / warsztaty integracyjne. Nasze projekty opieramy na wcześniej przeprowadzonej analizie potrzeb w firmie / organizacji. Ważne dla nas jest poznanie procesów jakie zachodzą w firmie. Badanie i analiza aktualnej sytuacji.

Wspieramy firmy w opracowywaniu i realizowaniu nowych standardów w kontekście podniesienia konkurencyjności, a także w przystosowaniu się do zmian rynkowych.

Integrujemy nowoczesne podejście ze skutecznym działaniem nastawionym na realizację celów.

Posiadamy doświadczenie w organizacji dużych projektów o międzynarodowym zasięgu.

Prowadzimy szkolenia dla kadry zarządzającej jak i kadry pracowników. Proponujemy szkolenia z zakresu polityki personalnej, rekrutacji, selekcji kadr, treningi dla trenerów, psychologii zarządzania, inteligencji emocjonalnej, szkolenia z obsługi klienta i negocjacji handlowych. Specjalizujemy się w prowadzeniu projektów nietypowych i specjalistycznych.

Nasi Trenerzy / Konsultanci oraz Coachowie mają szerokie doświadczenie zawodowe. Specjalizują się w szkoleniach dla różnych branż: finansowej, bankowej, ubezpieczeniowej, informatycznej, FMCG, wydawniczej, farmaceutycznej, medycznej. Prowadzą szkolenia i coaching dla zakładów produkcyjnych i administracji publicznej.

Cieszmy się na każde nowe wyzwanie. Rozwój jest wpisany w naszą działalność, także nieustannie doskonalimy nasze umiejętności. Inspiruje nas myśl o relacjach jakie zachodzą każdego dnia, w każdej chwili pomiędzy ludźmi. Podchodzimy do naszej pracy z pasją. Dbamy o skuteczność działań i jesteśmy dumni z naszych osiągnięć.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.