SALES COACHING - Coaching w Dziale Sprzedaży (w trasie)

Coaching sprzedaży, jak każdy inny rodzaj coachingu wymaga indywidulanego / unikalnego podejścia. Jest to praca jeden–na-jeden dla każdego Przedstawiciela Handlowego / Specjalisty ds. Sprzedaży. Coach sprzedaży skupia się na mocnych stronach i pomaga trenować postawę. Pracuje nad czynnościami, zachowaniami, umiejętnościami, które przekładają się na sprzedaż, co w konsekwencji przekłada się na wynik. Coaching wykorzystuje proces dochodzenia  do dostępu do własnej energii i wewnętrznej siły, aby osiągnąć poziom świadomości, który wspiera dotarcie do sedna. Coaching w sprzedaży pomaga dotrzeć do niewykorzystanych mocnych stron i talentów danej osoby. Pomaga dotrzeć do kluczowych wskaźników wydajności.

Coaching wymaga od Przedstawiciela Handlowego nauki i powtórzeń, aby nabyte umiejętności i kompetencje stały się efektywne i skuteczne.

Informacje na temat projektu:
(+48) 606 479 709, e-mail: ewa@isd.pl

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.