Warsztaty Ratownictwo - Budowanie Zespołu

ROZWIJAJ Z NAMI SWOJE ZESPOŁY - ROZWIJAJ Z NAMI SWOJĄ FIRMĘ

Budowanie Zespołu z elementami Ratownictwa Przedmedycznego

Budowanie zespołu to podróż –
możliwy do przewidzenia proces przekształcania się zbioru indywidualności
w dobrze funkcjonujący system.

Ken Blanchard

Wyjątkowe i unikalne w skali kraju szkolenie łączące w sobie modele 5-etapowego budowania więzi społecznych i procesu grupowego wsparte działaniem zespołu w sytuacjach kryzysowych oraz pod wpływem stresu i czasu. Mocny, efektywny, szybko i skutecznie działający zespół to podstawa każdej prężnie działającej organizacji. Jeżeli dołożymy do tego odpowiedzialność za członków naszego zespołu i sumienność w wykonywaniu działań tworzymy obraz zespołu idealnego. Na naszym szkoleniu tworzą się fundamenty takich zespołów od uczestników zależy kiedy osiągną pułap bliski ideałom!

Cele szkolenia:

  • zbudowanie świadomej i skutecznej komunikacji ,
  • podniesienie efektywności zarządzania zespołem,
  • wzmocnienie poczucia odpowiedzialności za wspólne cele,
  • zarządzanie zespołem podczas zmiany i pod presją czasu,
  • wypracowanie skutecznych zasad współpracy w zespole,
  • wykształcenie metod współpracy ze świadomością celu,
  • osiąganie synergii i postaw proaktywnych

Zawartość szkolenia:

Podczas ćwiczeń z użyciem sprzętu ratowniczego uczestnicy wykształcą w sobie odpowiedzialność za siebie i członków zespołu, nauczą się szybko i skutecznie komunikować. Podczas wspólnego działania będą napotykać na sytuacje wymagające zmiany dotychczasowego lidera, wykreowania nowego systemu zarządzania zespołem. Oprócz działań o charakterze ratowniczym, proces grupowy zostanie wsparty odpowiednim komentarzem i przeprowadzeniem działań mających pomóc w stworzeniu ram współpracy w grupie, ułatwieniu w sytuacji zmiany zarządzania zespołem pod presją czasu, stawiania i osiągania celów.

Kontakt:
Instytut Skutecznego Działania
Szkolenia Doradztwo Coaching

ul. Grodkowska 8 lok. 33, 01-461 Warszawa
www.isd.pl; e-mail: mariusz@isd.pl
M: +48 507 165 350

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.