Warsztaty TEATR - Budowanie Zespołu

ROZWIJAJ Z NAMI SWOJE ZESPOŁY - ROZWIJAJ Z NAMI SWOJĄ FIRMĘ

Integracyjne Warsztaty TEATR – łączą dobrą zabawę z rozwijaniem kompetencji efektywnej współpracy w zespole.

Czerpiąc z magii teatru tworzymy synergię zespołu, którego potencjał jest większy niż jedynie suma potencjału jej członków.

Scena to miejsce prób na drodze do doskonałości, miejsce poszukiwania sposobów, by rozwinąć pełny potencjał zespołu, by uczynić go bardziej kreatywnym, bardziej wydajnym i podejmującym lepsze decyzje, doskonale zgranym. Uczestnicy pod okiem prowadzących, mając do dyspozycji: scenariusz, rekwizyty, dekoracje, scenę, podkład muzyczny, w twórczej i radosnej atmosferze przygotowują i odgrywają autorskie przedstawienie.
Uwieńczeniem zadania jest nagranie spektaklu na DVD.

Główne cele projektu to:

  • Rozwijanie inteligencji emocjonalnej zespołu (poszczególnych uczestników oraz całego zespołu).
  • Rozwijanie umiejętności współpracy, zorientowanej na wspólny cel, w połączeniu z rozwijaniem współodpowiedzialności za wspólnie wykonywane zadanie.
  • Rozwijanie umiejętności kreatywnego myślenia.
  • Rozwijanie umiejętności wzajemnego wspierania się.
  • Dobra zabawa połączona z rozwojem kompetencji indywidualnych oraz całego zespołu.

Warianty projektu TEATR:

  1. Treść słowna (uczestnicy sami ją tworzą lub jest podawana przez osoby prowadzące). Treść przedstawienia może być ściśle powiązana z historią, wartościami i misją firmy, dla której realizowany jest projekt.
  2. Uczestników wspierają zawodowi aktorzy, reżyserzy, choreografowie, scenografowie (dzielą się własnym doświadczeniem, inspirują).
  3. Przy większej grupie osób, uczestnicy dzieleni są na zespoły (pracujące równolegle). Przygotowane spektakle prezentowane są na dużej sali, przy audytorium pozostałych grup.
  4. Jako widzów można zaprosić dzieci.

Kontakt:
Instytut Skutecznego Działania
Szkolenia Doradztwo Coaching

ul. Grodkowska 8 lok. 33, 01-461 Warszawa
www.isd.pl; e-mail: mariusz@isd.pl
M: +48 507 165 350

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.