SZKOLENIA - Szkolenia online - Praktyczne Rozwiązania

 

Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji. W najbliższym okresie dochodzenia do „normalności” będzie potrzeba Liderów / Trenerów, którzy będą przewodnikami w przedefiniowywaniu podejścia i zasad funkcjonowania biznesu. Ważne pełne zaangażowanie, uważność, empatia, zaufanie, dzielenie się swoim doświadczeniem i wzajemne inspiracje.

Analizujemy wspólnie z Klientami ich aktualną sytuację, aby wypracować praktyczne rozwiązania.
Pomagamy budować wartość dodaną przedsiębiorstw.

W szkoleniach i warsztatach, szczególną uwagę zwracamy na rozwijanie umiejętności związanych z czterema kanonami prowadzącymi do sukcesu:

  • Rozwój poszczególnych osób w zespole oraz współpraca w zespole pozwalająca na przekraczanie barier i podejmowanie wyzwań jakie stawia współczesny świat, okoliczności, zmiany, rynek i organizacja
  • Inspiracja i motywacja do podejmowania decyzji i działań na dzisiaj i na jutro. Bezpieczeństwo nas samych, naszej pracy, ludzi z którymi pracujemy. Świat się nie zatrzymał, tylko my jesteśmy obecnie w chwili zawieszenia i to chcemy "odmrozić".
  • Skuteczność ­ we współpracy z pracownikami, ze współpracownikami, klientami. My dzielimy się doświadczeniem, inspiracją i motywacją do prowadzenia projektów, zadań, realizacji celów. Nasze wsparcie pomaga poszczególnych osobom i zespołom na szersze postrzeganie celów.
  • Działanie – pro­aktywność, współtworzenie nowej rzeczywistości biznesowej. Myślenie kategoriami MY, możemy RAZEM, możemy WIĘCEJ.

Kontakt:
Instytut Skutecznego Działania
Szkolenia Doradztwo Coaching

ul. Grodkowska 8 lok. 33, 01-461 Warszawa
www.isd.pl; e-mail: mariusz@isd.pl
M: +48 507 165 350

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.